Movies
Ratings
400
PoetryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Noodle FishRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
SennaRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5