Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
OldRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5