Series
Ratings
15
Lucky LouieRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0