Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0- That '70s ShowRated ★ 3.5
- That '70s ShowRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5- Awkward.Rated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5- New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5