Titles you rated
The ChorusRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0