Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0