Titles you rated
BlindnessRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0