Movies
Ratings
19
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5