Movies
Ratings
1424
FrankensteinRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0