Series
Ratings
20
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SignRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0