Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5