Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
EvolutionRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 3.0
VirusRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Small SoldiersRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
CasablancaRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 2.5
HostageRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0