Titles you rated
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5