Series
Ratings
210
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0