Titles you rated
The ContactRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The RainmakerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0