Movies
Ratings
106
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0