Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 3.0- Teomineol Jiha DabangRated ★ 1.0
- Color on youRated ★ 4.0
- Making MemoryRated ★ 3.5
- Summer GuestRated ★ 4.0
Burger Song ChallengeRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 1.0- Do You Like Stephen Chow As Well?Rated ★ 2.5
- Summer of loveRated ★ 4.0
- The Cap of FoolsRated ★ 1.0
- Brave New WorldRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 3.5- DoenjangRated ★ 0.5
Teatime with Mr.ParkRated ★ 1.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.0- Shooting StarRated ★ 2.5
NotoriousRated ★ 2.5
WifelikeRated ★ 2.5