Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Strangers in LoveRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
LOVE TECHRated ★ 1.5
Divorced Singles Season 2Rated ★ 5.0
Divorced SinglesRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 2.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
- WhitechapelRated ★ 3.0