Movies
Ratings
17
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0