Series
Ratings
204- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0