Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0