Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5- One Sunny DayRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0