Movies
Ratings
121
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
StardustRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0