Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 2.0