Titles you rated
The SpiesRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 1.5
The TargetRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5