Series
Ratings
143
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 2.5