Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0