Titles you rated
20th Century WomenRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 4.5
Edhi Alice: REVERSERated ★ 2.5
QueerRated ★ 4.0
Summer's CameraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Boys on the SideRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Shadow of a DoubtRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5