Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Dream KnightRated ★ 2.5- Sweet 20sRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.5
Modern FarmerRated ★ 2.0
I Believe in LoveRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.0
Golden RainbowRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 2.5
Golden CrossRated ★ 3.0