Movies
Ratings
60
PainedRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5