Movies
Ratings
164
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
ExamRated ★ 2.5
TagRated ★ 4.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.5
Two MoonsRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
The MagicianRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0