Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The AffairRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0