Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5