Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5