Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0