Movies
Ratings
518
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
We Live In TimeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5