Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 0.5
DrumlineRated ★ 4.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.5
FuryRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
The AnimatrixRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5