Movies
Ratings
326
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0