Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0