Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 2.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 1.5
- 명탐정 코난Rated ★ 1.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.5