Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0