Series
Ratings
161
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
MaidRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0