Series
Ratings
21
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0