Movies
Ratings
986
Dance With The WindRated ★ 3.5
The Ghost and the DarknessRated ★ 3.5
Rambo IIIRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Miami ViceRated ★ 3.0
ActRated ★ 3.0
Damien: Omen IIRated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 3.5
My SonRated ★ 3.5
The Storm RidersRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.5
Happy Funeral DirectorRated ★ 3.5
The Accidental SpyRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 4.5
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 2.0
The TerroristRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 4.0
Drop ZoneRated ★ 4.0