Movies
Ratings
109
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5