Titles you rated
Stand by Me DoraemonRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 1.5
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 1.5
MissingRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 2.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
The Righteous ThiefRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Fortune SalonRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0