Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.0