Titles you rated
Non-StopRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
42Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 1.5
HindsightRated ★ 1.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0