Series
Ratings
13- Red SorghumRated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 내 아이의 전쟁, 알레르기Rated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 아시아 음식의 비밀,장Rated ★ 3.0
What's Up with These Kids?Rated ★ 2.0
Active Raid: Public Mobile Assault Unit EightRated ★ 4.0- 신들의 장난Rated ★ 3.5
- Gourmet Road Season 2Rated ★ 1.5
- アンジュ・ヴィエルジュRated ★ 3.5
- Hashtag CUBERated ★ 2.5
4MINUTE's VideoRated ★ 0.5- 푸른 저편의 포리듬Rated ★ 5.0
The Asterisk WarRated ★ 2.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 1.0