Movies
Ratings
120
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The CircleRated ★ 1.5